Firma Modern Metal

O firmie

Historia

Nasza firma powstała na fundamencie długoletniego doświadczenia zawodowego kadry zarządzającej. Posiadamy wysokowydajne urządzenia najnowszych technologii. Współpracujemy z dużymi kontrahentami z branż m. in. automotive oraz grzewczej. Systematycznie zwiększamy park maszynowy, poszerzając profil działalności. Naszym wielkim atutem i dumą są wysokokwalifikowani, doświadczeni pracownicy, którzy realizują dla naszych Klientów zlecenia na najwyższym poziomie i o każdym stopniu złożoności.

Potwierdzeniem jakości naszych usług są uzyskane certyfikaty : ISO 9001:2015 TÜV NORD, ISO 14001 TÜV NORD oraz ISO 3438 TÜV NORD.

W Modern Metal dbamy o dynamiczny rozwój, dzięki czemu możemy zapraszać do współpracy nowych kontrahentów krajowych i zagranicznych z różnych branż i o różnorodnym zapotrzebowaniu na produkty i usługi. Nasz zakład produkcyjny zajmuje ponad 3 300 mk. – taka przestrzeń pozwala sprostać zleceniom masowym jak i wielkogabarytowym.

Hala produkcyjna

Profil działalności

Specjalizujemy się w profesjonalnej obróbce metali. Kompleksowo wykonujemy najwyższej jakości usługi: cięcia laserowego, gięcia, spawania, przygotowania powierzchni, lakierowania proszkowego, ślusarskie, montażu, transportu oraz projektowania 2D / 3D.

Z największą starannością i zaangażowaniem pracujemy dla naszych Klientów krajowych i zagranicznych od 2015 roku. Nasi wykwalifikowani pracownicy wyposażeni w nowoczesny park maszynowy stworzyli pełen wachlarz ofertowy, spełniający potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Dzięki indywidualnemu podejściu i profesjonalnej obsłudze wykonujemy wyjątkowe usługi w konkurencyjnych cenach.

Jakość i certyfikaty

W naszej firmie bezkompromisowo dbamy o bezpieczeństwo produkcji i organizacji pracy. Spełniamy najwyższe normy zarządzania jakością, zapewniamy rzetelność i wysoką jakość usług i produktów. Naszym gwarantem są uzyskane certyfikaty:

  • ISO 9001:2015 – to międzynarodowy standard zarządzania jakością; potwierdza, że firma wykonuje produkty i usługi na najwyższym poziomie;
  • ISO 14001 – to potwierdzenie dbałości o środowisko;
  • ISO 3834 – to potwierdzenie wysokiej jakości spawania materiałów metalowych.

Zobacz nasze certyfikaty

Certyfikaty ISO
giecie_02_600x600

Dane spółki

Modern Metal Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością

Adres: ul. Firmowa 3A, 45-594 Opole, woj. opolskie, Polska

Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego

KRS: 0000569983

NIP: 7543096539

REGON: 362181751